Vítáme Vás na oficiálních stránkách Paintball Březová. Nepřehlédněte články!!! "Jak si zahrát paintball zadarmo" a "Slevové karty" 
Dobré ráno, dnes je sobota 27. listopadu 2021 svátek má: Xenie Počet přístupů: 30433
Německá verze  
Hledání
Fotoalbum
Odběr novinek
Jméno
Email
Počítadlo

  Paintball Březová-
zahájil svoji činnost v červnu 2002 s dvaceti plastovými poloautomaty. V krátké době však bylo jasné že tyto zbraně nebudou vyhovovat a tak jsme nakoupili 14  automatů Spyder. V tuto dobu máme již více jak 70 zbraní, více zde.Dále jsme investovali do doplňujícího vybavení, jako jsou termální masky, rukavice a maskovací oblečení. Pořádáme hry pro 10 až 70 hráčů jak pro skupiny přátel, tak pro pracovní kolektivy v karlovarském,libereckém,ústeckém,středočeském kraji. Podle domluvy pak přijedeme na vámi vybrané místo v celé ČR. Dle domluvy je možné připravit občerstvení přímo na místě hry (chlazené alko, nealko nápoje, obložené mísy, grilování masa atd. dle přání zákazníka, zvláště vhodné pro firemní akce) více zde.Máme na výběr velké množství lokalit vhodných pro hru. Záleží pouze jakému typu lokality dáte přednost. Je možné hrát i na vámi vybraném místě, umožní-li to místní podmínky ( vhodnost terénu pro hru- členitost terénu, bezpečnost terénu pro samotné hráče a co je zvláště důležité, musí se jednat o prostor,kde nehrozí ublížení osob, které se hry neúčastní).
  V květnu 2003 jsme pořádali „Mattoni paintball cup 2003“, což byl turnaj amatérských družstev karlovarského kraje, jako součást „Kánoe Mattoni festu 2003“.